Haber

Niğde Barosu Başkanı Muharrem ayında aşure ikram etti

Niğde Barosu Başkanı Av. Emin Alper Öztürk, Muharrem ayının adı geçen bayrama denk gelmesi nedeniyle hakim, savcı, avukat, adliyeye gelen vatandaşlar ve çalışanlara aşure ikramında bulundu.

Niğde Adalet Sarayı’nda düzenlenen programda Baro Başkanı Av. Emin Alper Öztürk, adliyeye gelen hakim, savcı, avukat, vatandaşlar ve personele aşure ikramında bulundu. Niğde Barosu Başkanı Av. Emin Alper Öztürk, yeni yılın sorunsuz geçmesini dileyerek, “Niğde Barosu Başkanlığı olarak uzun yıllardır aşure organizasyonu düzenliyoruz. Muharrem ayının 10’uncu günü dağıtmak mantıklı ama maalesef bu böyle. Yılın adli tatile denk gelmesi nedeniyle aşure etkinliğimizi geçen yıl olduğu gibi adli yılın açılışıyla birlikte gerçekleştirmek istedik. “Yeni adli yılın sorunsuz geçmesini diliyorum. Tüm meslektaşlarıma şimdiden hayırlı yeni bir adli yıl diliyorum” dedi.

Niğde Adalet Kurulu Başkanı Bayram Ünlü, “Her yıl düzenlediğimiz çorba çorba programı vesilesiyle hem yeni adli yıla ağzımızın tadıyla başlıyoruz, hem de bereketimizin, bereketimizin, inancımızın simgesi olan alışkanlığımızı sürdürüyoruz. ve medeniyet.” – NİĞDE

haber-nusaybin.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu