Haber

Dilan Polat, servetinin kaynağını merak eden kişiye verdiği çirkin cevapla ağızları açık bıraktı!

Elinden hiç bırakmadığı telefonuyla servetini gözümüze sokan, hayatından kesitleri hepimize sunan son zamanların en tartışmalı isimlerinden biri Dilan Polat. Reality şovları izlerken elimizde tohumlarla izlediğimiz ütopik bir hayat yaşayan Dilan Polat, şimdi de takipçilerinden birine verdiği korkunç yanıtla gündemde! ?

Gösterişli yaşamı ve entrikası söz konusu olduğunda Kardashians’ı bile geride bırakan Dilan Polat, Instagram hesabında yaşadığı her anı yayınlıyor.

Reality şovları da izliyoruz… Kiralık uçaklar ve helikopterler, kepçelerle tepeden tırnağa dökülen güller, avrolardan yapılan saç aksesuarları, asistanların birbiriyle olan karmaşası… İnanılmaz bir hayat, anlayacaksınız.

Her geçen gün yeni Dilan Polat’ların ortaya çıkışını sosyal medyada takip ederken ve “Enerci” sözleri kulaklarımızda çınlarken, elbette ruh sağlığımızı kontrol etmekte zorlanabiliriz.

Özellikle küstah paylaşımlarıyla ‘Kötü’ yorumlara maruz kalan Dilan Polat’ın çıkışları da çok tartışılıyor.

Küfürlü tweetleri ve zaman zaman takipçilerine hakaret içeren yanıtlarıyla tepki toplayan Dilan Polat, şimdi de bir takipçisine verdiği yanıtla gündemde!

Dilan Polat, hızlı yükselişinin ardından lüks hayatını gözlerimizin önüne getirince, bir takipçisi bu zenginliğin kaynağını merak etti.

Söz konusu kişi, ‘Nasıl zengin olduklarını hala anlamış değilim. Polat, ‘Bu kadar işyeri hangi birikimle açıldı’ sözlerine yakışıksız bir yanıt verdi…

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu