Haber

Son dakika! Cumhurbaşkanı Erdoğan: Ne olduğunu bilmiyorum Muharrem İnce üzgünüm

Memleket PartisiGenel Lider Muharrem İnce, cumhurbaşkanlığı adaylığından çekildiğini açıklayarak, “Mazeretleri kalmasın, yoksa seçim sabahı seçimi kaybedip bütün suçu bize yüklerler” dedi.

“GERİ ÇEKİLMEYE NE OLDU?”

Söz konusu karar büyük yankı uyandırırken, Ankara mitinginde söz alan Cumhurbaşkanı Erdoğan da konuyla ilgili ilk yorumu yaptı. Üzüldüğünü belirten Erdoğan, “Adaylardan biri ne yaptı, adaylıktan çekildi. Doğrusu üzgünüm, keşke bu yarış sonuna kadar böyle devam etseydi. Acaba ne oldu, çekildi.” .Diğerleriyle birlikte yola devam ediyoruz, önemli olan milletimin kararıdır.” söz konusu.

Erdoğan’ın açıklamalarından öne çıkanlar:

“Mamak-Altındağ mitingine 100 bin kişi katıldı. Pazar günkü balkon konuşmamızın hazırlıklarını yapmışsınızdır inşallah? Orada mısınız? Sandıklar patlamalı. Altındağlı ve Mamaklı kardeşlerimin kararlılığı önümde…

“AYAKTA OLDUK, KALMADIK”

Evet bu Kemal Bey’in geçmişidir, vesayetten ve terör örgütlerinden kurtardığımız Türkiye’ye ne verebilirler? Kendilerinden önce gelenlere, bu ülkenin yönetimine talip olanlara makam vaadedilebilir mi? Dik durmadık, yola bu şekilde devam ettik. PKK’lıları hapisten çıkaralım diyen birine sempati duyabilirsiniz ama kim bu insanlar? Kim bu Selo? Bu Selo 51 Kürt kardeşimizi katletti! Kılıçdaroğlu onu kurtarmak için canla başla çalışıyor.”

Detaylar geliyor…

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu