Haber
Uşakspor, Teknik Direktör Nazım Gülay ile yollarını ayırdı
![](https://bayramorenajans.com.tr/wp-content/uploads/2023/10/usakspor-teknik-direktor-nazim-gulay-ile-yollarini-ayirdi-DlluLhbT.webp)
HİZMETKAR,
TFF 2. Lig Kırmızı Grup’ta 4 puanla son sıraya yükselen Uşakspor, Teknik Direktör Nazım Gülay ile yollarını ayırdı. Bu sezon 8 maçta sadece 1 galibiyet alabilen Uşak’ta, karşılıklı anlaşmayla Gülay’a veda edildi. Kırmızı-siyahlılar, Gülay’ın boşalan teknik direktörlüğüne Rıdvan Geçkin’i getirdi. Uşakspor, Geçkin yönetimindeki ilk maçında yarın evinde Etimesgut Belediyespor ile karşılaşacak. Uşak 1 Eylül Stadı’nda saat 15.30’da başlayacak maçta Süleyman Soyutürk görev yapacak.